Gå til innhold

Arkiv for september 2005

The Young and Restless

2005-09-30, 11.07 av Ping

Ja, ja. Da trer jeg vel offisielt inn i de voksenes rekker? Men 30 er da ingen alder sier mange. Jo da, det er ikke til å komme bortfra at jeg ikke akkurat er non ungfole lenger. Men er det så forbanna rart? Jeg kan jo ikke akkurat si at jeg har behandlet kroppen min så veldig pent og forsiktig. Er det så merkelig at jeg fra tid til annen har litt vondt i ryggen eller at jeg halter litt på den ene foten. Sånn som jeg har behandlet kroppen min må jeg bare si at jeg er utolig fornøyd med tingenes tilstand..
Nå det gjelder det åndelige vil jeg med, min malplaserte beskjedenhet, påstå at det ikke skranter. Utrolig det også forsåvidt, men jeg gjør jo ikke akkurat en hederlig innsats for å prøve å leke voksen. Young at hart.. Det forventes kanskje at man skal oppføre seg voksent når man paserer 30, men de mange av “forbildene” mine (les. Morten, Torsken og Stian) kan ikke akkurat sies å ha mistet ungdommen i seg.
Når det gjelder ting man har utrettet i livet og ting man har opplevd synes jeg selv at jeg er en heldig mann. De 30 årene jeg har levd har gitt meg utolig mange gode venner og uforglemmelige opplevelser. Jeg synes selv jeg har opplevd så mye morro og viktig at hadde jeg fylt 40 med den samme mengden opplevelser hadde jeg vært fornøyd da også.
Nå gjenstår det å se om de neste 30 gir meg like mye som de første. Hvis de gjør det vil jeg være en særs heldig og vis 60 åring. Så er det bare å takke alle for alt. Og sist men ikke minst “jag vill tacka livet, som har gitt mej så mücket” Følg med i del 2 for mere morro og fler store begivenheter.

Ha en Ping dag :-)

Eivind

4 kommentarer »

La Bomba 30 år!

2005-09-30, 00.47 av Anders

PingstahEivind Tengs aka Owe Holmåker aka Ping aka La Bomba aka Weiner osv. osv. osv. skal i dag pepres for alt det er verdt. Gutten vi alle digger flatt har i dag bikket over de store tredve og sikter seg nå inn mot milepælen 40. Håper virkelig at de neste 10 årene vil bringe like mye latter, faenskap, fylleangst og pudder som de forrige 10. Til lykke med dagen Ping! Æ e gla i dæ :)

5 kommentarer »

Lost. På mange måter…

2005-09-29, 19.17 av Zahl

LostOmsider er andre sesong av Lost i gang. I USA og på internett så langt, men det kommer vel til Norge snart. Til vanlig har jeg ikke spesielt mye til overs for slike sci-fi-aktige serier, men dette her er helt genialt. Jeg er rett og slett hektet. Plutselig forrige sesong ble jeg helt frelst og så nesten alle episodene på rappen. Nå er det i gang igjen. De siste to torsdagene har jeg stormet inn på Mininova og lastet ned i en brennevinsfart. Nå har jeg nettopp sett episode to av andre sesong - gled dere folkens. Dette er Great success!

Dan PettersenI likhet med Eirik og Engstrøm har jeg også fulgt med litt på hva som skjer på Forus for tiden. Jeg skjønner ikke at det skal være noe artig å gå der og forstyrre politiets arbeid - det høres rett og slett idiotisk ut, men sakens innhold er interessant. Har lest noen av forklaringene som har blitt gitt på Nettavisens direktesending, og noe av det som har blitt sagt høres mildt sagt lite gjennomtenkt ut. Ikke rart det gikk som det gikk. Satt forøvrig her og tittet gjennom noen bilder på den gamle maskinen min her om dagen, og der dukket det opp et fjes som har vært i media en del i det siste. Dette er forøvrig samme mann som havnet i håndgemeng med min lillebror utenfor Åpenbart for noen år siden. Etter sigende skulle vesle Zahl ha lokket kjæresten hans. Kan ærlig talt ikke forestille meg denne personen som noen kriminell mastermind. Humrer litt enda når jeg tenker på den episoden. Helt lost…

3 kommentarer »

Shoutbox

Ruben

2008-08-20, 17.57

Anders drit i å lær den der forbaska slide svingen på loongboard. Denne dressen tror jeg er no for deg, passe gala matias :)

Anders

2008-08-20, 15.30

Rulledrakt i alpene! Hvor kjøper man en slik?

Fristende

2008-08-12, 15.36

Hør hør! Babes Free kommer med mange gode forslag her!

Babes Free

2008-08-12, 10.54

Thousands of free exclusive amateur naked babes showing off their natural busty bodies busty babes free Busty babes Breatney Spears tape Paris Hilton new tape busty babes for free

Anders

2008-08-11, 08.46

Jeg har tro på bbPress men har ikke testet det. Har tidligere brukt phpBB, men det er veldig tungt. Det er samme folkene som står bak bbPress som har laget WordPress, systemet som driver kaskjer.

Roy

2008-08-08, 15.42

Jeg har behov for å få satt opp et diskusjonsforum. Har du noen å anbefale Anders?

Anders

2008-08-08, 12.16

Kaskjer i helgå?

skubi

2008-08-01, 19.34

Kult med bilder på dersum andårs!

Ole Kr

2008-07-31, 18.48

Takker så meget

Anders

2008-07-31, 17.14

dersum.com/snow er oppdatert med sesongens bilder!

Neste >

< Forrige