Reunion
I helgen var jeg i Røldal i forbindelse med at “Gutta i Blå’n” hadde den etterhvert årlige reunionen vår. Gutta er meg og noen studiekompiser og Blå’n er en sofa vi tilbrakte mange timer i.. Det er morsomt å møte gutta igjen. Selvom det er over 6 år siden jeg var ferdig i “Vanger’n”, så føles det som om det var i forrige uke jeg møtte gutta sist. Veldig lite har forandret seg. Gutta er de samme de :-)Føret i Røldal var varmt og fuktig både i bakken og på Skyssen. Søndag merket jeg for alvor at våren er i anmarsj. Nede på Shell var det 10 +grader og nesten sommerlig. Nydelig :-)
Nå sliter jeg meg gjennom en skikkelig blå-mandag, så denne rapporten blir kanskje litt ufullstendig.. Men, uansett, takk for en flott helg alle som var der.
Ping















Ping (2007-03-26, 12.02):
Og denne mandagen som var så blå.. Plutselig er den lyserosa. Vi fikk påskeegg på jobben!! Heia sjefen :-)
Anders (2007-03-28, 16.45):
Luksus! Dårlig med påskeegg på min jobb :/ Ser jeg deg i påsken?
Ping (2007-03-28, 20.29):
Det spørs. Trolig blir jeg å finne på Ustaoset hele påsken. Men, jeg kan jo overtales til det meste..
skubi (2007-03-29, 01.12):
Jeg kommer sannsynligvis på freddan. Satser på en goe gamale TV-påske, brilleskille er allerede i boks. Du må ta deg en tur Ping!
Anders (2007-03-29, 07.08):
Det blir faen ikke påske uten Ping! Hvis du blir på Ustaoset blir jeg på jobb!
Ping (2007-03-29, 08.27):
Hmmmmmmmmmm…..
Michi (2007-03-29, 16.41):
Faen Ping, kem ska Guide meg ned fjellet hvis ikke du er der?